Výlet do ZOO Jihlava

Dobrý den,

dne 8.9.2020 v 8:00 hod. z točny odjíždí autobusem třída Berušek a Včelek (pouze pro děti horních tříd) na výlet do ZOO Jihlava. Děti přiveďte do 7:45 hod. do školky.

Dejte dětem na cestu: batoh (který dobře drží dítěti na zádech !!!), jídlo na celý den (2 svačiny, oběd), pití. Vhodné jsou toastíky, řízek, zelenina (v plastových krabičkách, které budou podepsané, aby nedošlo k záměně). V žádném případě nedávejte čokoládové sušenky, tyčinky a jídlo ve skle !!! Nevhodné jsou jogurty, kompoty, žvýkačky, drobné tvrdé bonbony apod.. Nedávejte dětem pláštěnku a teplé bundy (bude hezké počasí). Podle vlastního uvážení, můžete dát dětem nějaké penízky, bude možnost si koupit suvenýry.

Předpokládaný návrat do školky bude mezi 14-15:00 hod.. Nahlaste, prosím nejpozději v pondělí ráno p. učitelce, které dítě nepojede a do MŠ 8.9. (v úterý) přijde (personální důvody). Dětem bude zajištěn pedagogický dozor.

Pokud se dítěti dělá špatně v autobuse, nezapomeňte na prášek, můžete mu jej připravit i na cestu zpět.

VD